Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG Galaxy J8 MOBELIX

199 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: edo 16 мар. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата

MOBELIX NAJNOVO NOKIA LUMIA 925 229 EUR
NOVI MOBELIX  SAMSUNG GALAXY A8 269 EUR
NOVI NOKIA LUMIA 930 SITE BOI MOBELIX 349 EUR
MOBELIX HUAWEI ASCEND P8 LITE 179 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J8
poveke informacii na WWW.MOBELIX.COM.MK


Tel:022772272
Mob:070676777
Mob:072227222

Rabotno vreme od 10 do 20 casot
MOBELIX
Sproti ekonomskoto Boris Kidric

Servis za Mobilni Telefoni
------------------------------
Leaflet
edo

edo

186 Огласи во продавницата
NOVI SAMSUNG GALAXY E5 DUAL SIM MOBELIX 229 EUR
NOVI HUAWEI 10 plus 399 EUR
MOBELIX SAMSUNG GALAXY A7 429 EUR
NOVI HTC DESIRE 820 SITE BOI MOBELIX 249 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации