Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Dual Core 2

3 000 МКД

Се продава од: Snezhana Veljanovska 17 фев. 00:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Karakteristiki na sleden link

https://www.colombo.com.br/produto/Telefonia/Smartphone-Samsung-Galaxy-Core-2-Duos-3G-Android-4-4-4GB-5-0MP-G355M?gclid=CjwKCAiAn5rUBRA3EiwAUCWb2yMC7MsxeDQW_9avvj3h3r8VcRy9e2aQC1xfK94XdqCk4DRcn7jVcBoCgXwQAvD_BwE

Poloven
Snezhana Veljanovska
078345719
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации