Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Nexus

3 500 МКД

Се продава од: Aleksandar 08 јан. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Samsung
Celosna specifikacija imate na slikite, vo vrska so cenata ima mal prostor za dogovor. Sleduva samo telefonot so gratis zastitna silikonska maska, BEZ ZAMENI
Aleksandar
070 266 460
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации