Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy Note 20 ultra

41 000 МКД

Се продава од: Jovana Krstevska Вчера 03:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note 20
Се продава како нов, многу малку користен Samsung Note 20 ULTRA, телефонот е без гребнатинка заедно со него одат 5 оригинални заштитни маски и оригинално пакување, не е кодиран работи на сите мрежи.
•256 GB
•12 GB
Full pack ✅
Garancija ✅


Jovana Krstevska
 
072 312 253
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации