Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Note 3 white

190 ЕУР

Се продава од: adem fetai 03 фев. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note 3
Shes Samsung Galaxy Note 3 i bardhe 32 gb 5.7 inch
adem fetai
070615765
Leaflet
Кон почеток