Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Note 3

400 ЕУР

Се продава од: valon 19 јан. 23:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note 3
esht shum i mir krejt ne regull esht telefoni..
Кон почеток