Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY NOTE 4

250 ЕУР

Се продава од: Timcho 16 септ. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note 4
Se prodava Samsung Galaxy Note 4, koristen, no mnogu dobro socuvan. Nema grebanici, nitu ekranot e ostetuvan, celo vreme e pod zastitno staklo i maska.
Kontakt: 077 481 402
Leaflet
Кон почеток