Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Note 8

250 ЕУР

Се продава од: Еленa 21 авг. 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note 8
Телефонот е топ сочуван, без ниедна гребнатина и мана. Праќам и по карго.
Еленa
078314077
Leaflet
Кон почеток