Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 PLUS 512GB EU MODEL

480 ЕУР

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 12 фев. 08:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

SAMSUNG GALAXY TAB P5100 I P7300 80 ЕУР
IPHONE 5S 16 GB GOLD  TMOBILE KORISTEN 1 MESEC 220 ЕУР
HUAWEI P8 LITE KAKO NOV 90 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE BELA BOJA 190 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note10+
TELEFONOT E BUKVALNO NOV,KOMPLET AKSESOARI
GARANCIJA INTERNACIONALNA EU ,OTKLUCEN ZA SITE OPERATORI,512GB,KORISTEN E EDEN MESEC
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
LG NEXUS 5 MALKU KORISTEN 100 ЕУР
HTC DESIRE 300 MALKU KORISTEN 70 ЕУР
IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE 185 ЕУР
KAKO NOVI IPHONE 6 16GB I 64GB NEVERLOCK SITE BOI 435 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации