Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy S10+

300 ЕУР

350 ЕУР

Се продава од: PREDRAG 21 септ. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S10+
Prodavam Samsung S10+ odlicno socuvan bez grebka, baterijata drzi 2 dena
PREDRAG
078281628
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации