Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S10 neotpakuvan! 24 meseci A1 gar!

480 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Aco 01 авг. 21:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Aco

5 Огласи во продавницата

Otkup na novi i polovni telefoni -
Peugeot 308 1.6 HDi 90ks Perfektna! 4 300 ЕУР
Najrealen otkup na mobilni telefoni!!! 1 000 ЕУР
Najrealen otkup na site novi i polovni mobilni -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S10
Telefonot e neotpakuvan zemen od A1 i ima 24 meseci garancija! Ekstra cena!!! ***480€*** ve molam ne mi trosete vreme za ponisko!!!!
Aco
Сервис,откуп, продажба и замена на сите видови мобилни телефони.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078333123
https://www.facebook.com/Mobiinskopje

Aco

5 Огласи во продавницата
Najrealen otkup na site novi i polovni mobilni -
Najrealen otkup na mobilni telefoni!!! 1 000 ЕУР
Otkup na novi i polovni telefoni -
Peugeot 308 1.6 HDi 90ks Perfektna! 4 300 ЕУР
Кон почеток