Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S20 Plus od Telekom

42 000 МКД

Се продава од: Darko Spiroski 30 јул. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S20+
Стакло нов, 22 месеци гаранција
црна боја
гратис футрола
Darko Spiroski
078398182
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации