Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy S20 FE, со 20м гаранција од Телеком

330 ЕУР

Се продава од: MobiFlex 09 септ. 03:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S20 FE
Се продава Galaxy S20 ФЕ, со гаранција од Телеком уште 20 месеци. Телефонот е буквално нов користен како службен телефон , сеуште со фабричките фолии на екранот и страните. Доаѓа со комплетното пакување и гаранцијата од Телеком .

Цена: 330 Евра ( најефтина на пазарот во моментов)

Можна е испорака преку КАРГО со опција за тестирање на вашиот уред пред да го подигнете и платите. Со тоа што ќе имате увид во гаранцијата пред да го превземете уредот.
Со ова се избегнуваат измамите од видот на дефекни уреди , и уреди без гаранција.
(Ова важи само за половните телефони, новите и не отпакувани уреди немаат таква опција)
MOBIFLEX врши откуп и продажба на мобилни телефони по најниски можни цени со гаранција од Телеком,А1 и останатите поголеми ланци на продавници.
MobiFlex
079300120
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации