Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA BLACK 12/128

700 ЕУР

Се продава од: GAME on It Market 19 јан. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA BLACK 12/128
NABAVEN VO VIP MKD
UPOTREBUVAN 1 MESEC
OD EDEN KORISNIK
23 MESECI GARANCIJA
TELEFONOT E KAKO NOV
INFO 070339993
CENA 700 EVRA
GAME on It Market
070339993


WhatsApp:
070339993
Кон почеток