Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung I9195 Galaxy S4 mini odlicno socuvan

6 500 МКД

Се продава од: Vesna 23 дек. 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Se prodava samsung galaxy s4 mini vo odlicna sostojba!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации