Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5 DUOS

360 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: МоНтЕ МоБиЛе 09 фев. 19:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе

МоНтЕ МоБиЛе

50 Огласи во продавницата

Samsung S5 site boi NOVI 440 ЕУР
Apple iPhone 6 16g site boi 470 ЕУР
Ford Mondeo 2.0tdci Ghia 2 500 ЕУР
Aluminiumski pragovi za Mercedes ML GL -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5 Duos
kako nov,raboti na site mrezi.
Fiksna cena
МоНтЕ МоБиЛе
ПРОДАЖБА,ОТКУП,СЕРВИС ГАЛАНТЕРИЈА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
Посетете ја нашата продавница
БУЛ.М.Т ГОЛОГАНОВ БР.36 ЛОК3 Прикажи на мапата
+38972727247
https://www.facebook.com/montemobil
МоНтЕ МоБиЛе
075777077
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе

МоНтЕ МоБиЛе

50 Огласи во продавницата
VERTU ASCENT X i CONSTEELLATION -
NOVI Apple iPhone 7 128gb 690 ЕУР
Apple iPhone 6 300 ЕУР
Samsung S5 site boi NOVI 440 ЕУР
Кон почеток