Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5 16gb

15 500 МКД

Се продава од: Pavle 06 мај 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кочани
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Телефонот е многу добро сочуван и користен со заштитно стакло и футрола, со него има една тенка гумена футрола и една на преклоп
Кон почеток