Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy S5

140 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: emir Вчера 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Prodavam telefon SAMSUNG GALAXY S5 Vo odlicna sostojba Raboti Se kako sto treba nemu fali nista Ako Ste Zainteresirani dago zemete ke se Dogovorime Moze i zamena za nekoj drug telefon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации