Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5

13 500 МКД

Се продава од: Martin 10 дек. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Telefonot e vo dobra sostojba kupen e od One pred godina i 4 meseci. Telefonot ima original kitija,polnac,slusalki usb kabel.
Leaflet
Кон почеток