Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5 top socuvan

6 100 МКД

6 800 МКД

Се продава од: vlado 11 јун. 23:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Prv gazda. Telefonot od samoto kupuvanje e so zastitna maska spigen i screen protector. Telefonot nema grepka moze toa da se vidi od slikite. Doagja vo originalno pakuvanje so fast charge polnac i 2 maski.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации