Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy s5 kako nov

50 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 06 јан. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

LG G2 7 000 MKD
Samsung Galaxy S6 Top Sostojba 300 EUR
iPhone 5s 180 EUR
Samsung Galaxy A5 2017 top sostojba 240 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Samsung Galaxy s5 50€
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S6 edge super sostojba 320 EUR
Samsung Galaxy S8 370 EUR
Samsung Galaxy S9  kako nov 300 EUR
Samsung Galaxy J7 2016 190 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации