Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5

170 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 27 дек. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung A5 2017 130 EUR
Samsung Galaxy A3 top sostojba 150 EUR
Samsung Galaxy J5 (6) Nov Nekoristen 200 EUR
Samsung Galaxy S10 plus kako nov 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Cena 170 Evra
Boja Crna
16 Giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy a3 2017 120 EUR
iPhone 5s Top Sostojba 210 EUR
Iphone 6 super sostojba 280 EUR
LG G3 ekstra sostojba 120 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации