Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5

300 ЕУР

Се продава од: Ardian 30 дек. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 многу 5 месеци користаен 16 мегапикселна камера во боја 32 меморија овен
Ocnoviot sud vo blizina na tetovo
Leaflet
Кон почеток