Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung S6 Edge +

20 000 МКД

Се продава од: David 17 септ. 01:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Samsung
Samsung S6 Edge + 32GB
Telefonot e kako nov.Kupen 48500 denari od Neptun.Koristen 6 meseci.Pod garancija.Koristen so maska i zastitno staklo no ima minijaturna puknatina na ekranot gore desno.Telefonot funkcionira besprekorno iako e potpuknat.Cena povolna
Kontakt:078 369 329
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации