Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6 edge plus top sostojba

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 08 мај 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S9 450 ЕУР
Samsung Galaxy J7 Nov Nekoriaten 200 ЕУР
Samsung Galaxy Note 8 250 ЕУР
HTC Desire 310 3 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
☆Samsung Galaxy s6 edge plus
☆Отклучен на сите оператори
☆Топ Перформанси
☆Писмена Гаранција
Можност за праќање преку карго

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 320 ЕУР
Samsung Galaxy A10 nov neotpakuvan 120 ЕУР
iPhone 6 plus 16GB 250 ЕУР
iPhone 7 JET BLACK 128GB Neverlock 460 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации