Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 03 јан. 12:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A40 120 EUR
Huawei P9 Lite 0 EUR
Samsung Galaxy S7 Silver 400 EUR
iPhone 5s top sostojba 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6 edge
Samsung Galaxy S6 Edge
Boja Zlatna
32 Giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 320 EUR
iPhone 5s Top Sostojba 210 EUR
Samsung Galaxy S6 Kako Nov 300 EUR
IPHONE 6S Neverlock kako nov 6m garancija 440 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации