Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6 edge

290 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 29 мај 12:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Komplet socuvani gumi 225x45 R17 250 EUR
Samsung Galaxy A3 2017 90 EUR
Samsung Galaxy S6 top  sostojba 250 EUR
HTC Desire 310 3 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6 edge
☆Samsung Gakaxy s6 edge
☆Отклучен на сите оператори
☆Топ Перформанси
☆Писмена Гаранција
Можност за праќање преку карго

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A5 2016 200 EUR
Huawei P20 Pro 360 EUR
Samsung Galaxy s7 edge 230 EUR
iPhone 5s 180 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации