Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6 edge

230 ЕУР

300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 13 фев. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
LG G4 top sostojba 180 EUR
Iphone 6 64 giga 100 EUR
iPhone 8 Plus kako nov 530 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6 edge
☆Samsung Galaxy S6 edge
☆ Цена 230 evra
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)
●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.
♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )
Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6 64Giga NEVERLOCK 350 EUR
Samsung Galaxy S4 100 EUR
BlackBerry Curve 8820 4 000 MKD
Samsung Galaxy J5 2015 duos 130 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации