Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6 Top Sostojba

300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 21 дек. 15:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

IPHONE 4s Top Sostojba 5 000 MKD
iPhone 5s 32Giga Kako Nov 240 EUR
Samsung Galaxy S8 330 EUR
Samsung Galaxy S8 420 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6
Samsung Galaxy S6
Evropski model
Boja Sky Blue
PERFEKT SOSTOJBA
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Angliski buldog kucenca 0 MKD
LG G5 super sostojba 280 EUR
iPhone 6 16GB NEVERLOCK 300 EUR
iPhone 8 Plus kako nov 530 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации