Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy s6

150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 11 јун. 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A3 top sostojba 150 ЕУР
Samsung Galaxy s9 plus 380 ЕУР
Samsung Galaxy Note 3 180 ЕУР
Samsung Galaxy S7 edge 420 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6
Samsung Galaxy S6
Цена: 150 Evra
Боја: White/бела
Гаранција:1 месец
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S6 Edge 300 ЕУР
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 МКД
iPhone 6s Neverlock 190 ЕУР
Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации