Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S6

150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 21 авг. 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 edge top sostojba 440 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 top sostojba 180 ЕУР
Iphone 6s 120 ЕУР
Samsumg Galaxy A6 plus 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S6
Samsung Galaxy S6
Цена: 150 evra
Боја: Sky Blue
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче
Ул: ВС Бато Бр.5 Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy s6 100 ЕУР
Samsnug Galaxy s7 200 ЕУР
iPhone 6s Neverlock ekstra sostojba 340 ЕУР
iPhone 5s 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации