Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 edge

150 ЕУР

Се продава од: Елена 19 дек. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Телефонот е во одлична состојба, топ зачуван без ниедно оштетување.
Елена
078314077
Leaflet
Кон почеток