Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 egde

350 ЕУР

Се продава од: Atanas Денес 00:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7 edge
Prodavam Samsung Galaxy s7 egde zlaten so garancija do maj mesec... kupen e vo Vip pred godina ipol... zacuvan so maski od dvete strani... Telefonot e kako nov...
Cena 350 €
Leaflet
Кон почеток