Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei p20 nov i s7 edge

300 ЕУР

Се продава од: Slobodan 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7 edge
P20 e nov so 64gb so 24meseci garancija 300e
I samsung s7 edge gold kom0let kutija eostra 300e
Na meil ne odgovaram samo mobilen ili viber
Slobodan
075277753
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации