Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

200 ЕУР

230 ЕУР

Се продава од: Mario 18 фев. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7 edge
Samsung galaxy s7 edge zlaten sve si funkcionira top, nema ni grebnatinka, staklo ekranot, edinstvena maana sto treba da se smeni baterijata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации