Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 edge DUOS

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 јул. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge plus extra sostojba 350 ЕУР
Iphone 6 kako nov 80 ЕУР
Samsung Galaxy Note 5 360 ЕУР
iPhone 6s NEVERLOCK 330 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7 edge
☆Samsung Galaxy S7 edge DUOS
☆ Цена 400 evra
full pakuvanje
Polnac- Slusalki Kabel Usb Transfer
☆Топ Состојба bez Tocka Kako nov
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)
●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.
♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )
Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A5 2017 5 500 МКД
Samsung Galaxy S10 plus kako nov 480 ЕУР
Samsung Galaxy S8 330 ЕУР
Samsung Galaxy S7 Edge   450 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации