Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 edge

420 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 08 мај 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsumg Galaxy A6 plus 210 EUR
Samsung Galaxy A3 2017 90 EUR
Samsung Galaxy S4 4 000 MKD
Sony Xperia XA Nov Nekoristen 24m Garancija 200 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7 edge
☆Samsung Galaxy S7 edge
☆ Цена 420 evra (Користен )
☆ Eвропски Модел
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Alcatel Idol 4 super sostojba 150 EUR
iPhone 5s 5 000 MKD
iPhone 5S 64GB 105 EUR
Samsung Galaxy J5 5 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации