Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam Samsung Galaxy S7 ili S7 edge

Оглас од претпријатие Се продава од: ZlatkO 07 авг. 17:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7
Se bara Samsung S7 ili S7 Edge, crna boja, i da bide kupena od telekom so dve godini garancija i so realna cena.
ZlatkO
Дали знаете дека несоодветна инсталација може да го уништи твојот GPS ? Дали знаете дека денес секој огласувач на пазар3 изјавува дека е експрет за GPS ? --- Ние сме број 1 уште многу одамна без конкуренција ! :) --- GPS Decoding: -Тим со повеќе од 5 години искуство во електроника со GPS уреди. -Соработка со голем број на реномирани компании од Македонија -Препорачани од GPSMk.com -Сервисирани повеќе од 2000+ GPS уреди -Лиценциран софтвер -Преку 3000 задоволни клиенти низ цела Макеоднија -Број еден партнер на сите камионџии во Македонија Што нудиме: Нов софтвер и нови мапи 2011 за твојот GPS уред GPS софтвер / апликација за Android , Symbian, iPhone Српски јазик/ Српско јазично мени Лиценцирани мапи за сите GPS уреди Вградување на софтвер за следење на KAMIONI Навигација за КАМИОНИ со внесување на ширина, тежина, должина на камионот. Гаранција, доколку не сте задоволни во рок од 30 дена ги добивате парите назад. Бесплатно обновување на софтверот Бесплатна обука за користење на новиот софтвер Бесплатни совети Сервисирање во рок од 2-8 часа од превземање на уредот, 7 дена во неделата. Кои модели ги сервисираме: -- TomTom -- Igo -- MioMap - Mio Map -- Garmin Nuvi -- Navigon -- Car Navigation System -- VDO Dayton -- Becker -- Shinco -- Mustek -- Ostanati pomalku poznati marki na GPS-i Кои мапи се достапни: Albanija, Andora, Avstrija, Belorusija, Belgija, Bosna i Hercegovina, Bugarija, Hrvatska, Cheska, Danska, Estonija, Finska, Francija, Germanija, Gibraltar, Velika Britanija, Grcija, Ungarija, Irska, Italija, Latvija, Litvanija, Luksemburg, Makedonija, Monako, Crna Gora, Norveska, Polska, Portugalija, Romanija, San Marino, Srbija, Slovacka, Slovenija, Spanija, Svedska, Skopje, Svajcarija, Holandija, Vatikan. Doznaj dali ima najnovi mapi za tvojot GPS i javi mi se na 070 442 382 i 078 400 044 ili skype: linuxmk
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
072 22 33 55, 078 40 00 44
http://gpsmk.com/
Leaflet
ZlatkO

ZlatkO

13 Огласи во продавницата
HTC ONE X POVOLNO -
GPS Dekodiranje, Mapi,  Softver,  GPS -
GPS Dekodiranje Mapi Softver GPS -
GPS Dekodiranje + Mapi + Softver + GPS -
Кон почеток