Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 Silver

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 24 фев. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Komplet socuvani gumi 225x45 R17 250 EUR
Samsung Galaxy S7 250 EUR
Samsung Galaxy A5 (2016) 220 EUR
Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov 350 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Silver
Cena 400 evra
Boja Silver
32 Giga
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
iPhone 5s Neverlock 120 EUR
Iphone 6 super sostojba 280 EUR
LG G6 120 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации