Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7

330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 16 авг. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsnug Galaxy s7 200 ЕУР
Samsung Galaxy J3 2016 120 ЕУР
Samsung Galaxy J7 Nov Nekoriaten 200 ЕУР
iPhone 6s Neverlock Top Sostojba 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7
☆Samsung Galaxy S7 ☆ Цена 330 evra ☆Топ Состојба ☆Писмена Гаранција ☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје (трошковите се ваши) ●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон. ♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица ) Поздрав ♡ ☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S10 plus kako nov 600 ЕУР
Samsung Galaxy j5 2017 160 ЕУР
Samsung Galaxy S6 150 ЕУР
Samsung Galaxy Note 4 140 ЕУР
Кон почеток