Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7

250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 29 јан. 17:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J3 -17 4 000 MKD
Samsung Galaxy S6 200 EUR
Iphone 7 230 EUR
iPhone 6 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S7
Samsung Galaxy S7
Цена: 250 евра
Боја: gold
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Надворешна Состојба 10/9
Исправност на Телефонот 10/10
Гаранција: 1 Месец
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6s Neverlock 190 EUR
Samsung Galaxy S8 kako nov 180 EUR
HTC One M9 vo super sostojba 230 EUR
iPhone 6s Neverlock 340 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации