Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8+

600 ЕУР

Се продава од: Goran 20 јун. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8+
1.Samsung Galaxy S8 plus (dual sim) - 300 evra (smeneto predno staklo)

2.Samsung Galaxy S8 - 300evra (voopsto ne e koristen)

Moze zamena za ponov.
Кон почеток