Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8 plus

290 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 03 мај 17:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 Edge   450 EUR
HTC Desire 310 3 000 MKD
iPhone 5s Neverlock 120 EUR
Huawei P8 Lite 7 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8+
Samsung Galaxy S8 plus 290€
3 meseci garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A6 plus 240 EUR
Iphone 7 170 EUR
iPhone 6 64 giga Neverlock 340 EUR
Huawei P20 Lite 120 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации