Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy S8 plus

300 ЕУР

Се продава од: daut 26 окт. 05:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8+
samsung s8+ i s9+ dvete so staklata puknato zaedno za 300€ sosi kutija komplet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации