Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung S8

430 ЕУР

Се продава од: Vlatko 18 апр. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8
Se prodava samsung galaxy s8. Telefonot e seuste pod garancija i e maksimalno socuvan. Sleduva so full pakuvanje i tri zastitni maski.
Leaflet
Кон почеток