Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8

14 000 МКД

Се продава од: Igor Вчера 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8
Se prodava Samsung Galaxy S8 kako nov cena -14.000 denar
Se prodava Huawai Mate20 Lite telefonot e pod garancija - 10.000 denari
Telefon za kontakt 070 308 858
Leaflet
Кон почеток