Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8

420 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 27 мар. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

OTKUPUVAM Mobilni Telefoni 0 MKD
Iphone 8 330 EUR
iPhone 5s 5 000 MKD
Samsung Galaxy S7 edge 299 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8
Samsung Galaxy s8
Цена:410 evra
Боја: Coral Blue
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен :Користен
Надворешна Состојба 10/10
Исправност на Телефонот 10/10
Гаранција: 1 Месец
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy s8 plus 240 EUR
Samsung Galaxy Note 8 kako nov 520 EUR
Samsung Galaxy S8 330 EUR
iPhone 6s 180 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации