Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8

8 000 МКД

Се продава од: Bejtulla Вчера 03:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S8
Shitet samsung s8 ose ndrim+shtesë(parash)
Telefoni punon perfekt pa defekt softuerik vetëm ekrani shum pak të thyer dhe pjesën mbrapa në skaje përndryshe telefoni është 2 muaj ipërdorur pa asnjë defekt

Se prodava telefon samsung s8 moze i zamena +park telefonot e vo super sostojba bez nikakov problem na softverot samo malce skrshen ekran u crnata linija u qoshot i zad telefonot malku ne se gleda 2 meseci sto sum go upotrebuval inace bez nikakov mal defekt SUPERsostojba
Bejtulla
071588792
Leaflet
Кон почеток