Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy s9 plus

380 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 03 мај 17:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

LG G4 top sostojba 200 EUR
iPhone 5s 5 000 MKD
iPhone 6s NEVERLOCK 64 Giga 350 EUR
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 plus 380€
3 meseci garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 edge Full 480 EUR
Iphone x kako nov 500 EUR
Iphone Xs 480 EUR
Samsung Galaxy S8 330 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации