Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S9

300 ЕУР

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 12 авг. 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S4 Mini 4 500 MKD
Samsung Galaxy S5 170 EUR
Huawei P9 lite 4 000 EUR
Samsung Galaxy s6 edge top sostojba 280 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S9
Samsung Galaxy S9 300€
3 meseci garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6s 180 EUR
Samsung Galaxy S7 edge 420 EUR
LG G3 Kako Nov 150 EUR
Samsung Galaxy S7 edge 299 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации